Masz pytania?

Pytania i odpowiedzi


Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania


Organizacja pracy

1Czy można u was wynająć zestaw montażowy na godziny?
Tak. Najczęściej wynajmujemy montażownie na okresy miesięczne, ponieważ cena w tym przypadku jest najatrakcyjniejsza, ale wiemy również, że niekiedy trzeba coś szybko zmontować i wystarczy kilka dni lub nawet kilka godzin. Daj nam znać, czego potrzebujesz a znajdziemy rozwiązanie.
2Czy mogę w KiwiFilm wynająć sam zestaw montażowy i pracować u siebie?
Wypożyczamy sprzęt w dowolnej konfiguracji z dostawą i instalacją w siedzibie klienta, możemy też zająć się obsługą techniczną.
3Mam rozpoczęty montaż, czy mogę z nim przyjść do KiwiFilm?
Tak. Jeśli nie możesz dokończyć montażu w miejscu obecnej pracy to zapraszamy do naszych montażowni. Pomożemy Ci przenieść projekty i media.
4Czy macie stałą cenę za wynajem zestawów montażowych?
Nie. Cenę dostosowujemy do wymagań klienta. Od 1999 roku pracowaliśmy przy ogromnej liczbie programów i każdy był inny. Każdą realizację wyceniamy indywidualnie i proponujemy atrakcyjne stawki.
5Czy możecie zapewnić obsługę (montażystę i asystenta)?
Tak, współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami.

Ogólne

1Jakich komputerów używacie?
W przeważającej części pracujemy na Mac Studio. Każdy jest wyposażony w minimum 2 duże monitory komputerowe i dobrej jakości odsłuchy. Każdy komputer może być dowolnie doposażony. Mamy karty video do podglądu, monitory broadcastowe, słuchawki, trackballe do korekcji kolorów i całą masę innego sprzętu potrzebnego przy pracy.
2Jakiej pojemności macie dyski?
Mamy serwery i macierze dyskowe o sumarycznej pojemności 1 petabajtów (1000 TB). Do każdej produkcji dostosowujemy ilość dostępnej przestrzeni dyskowej. Komputery mogą być podpięte do sieci (światłowód lub 10 Gb) ale również pracować z własną macierzą dyskową.
3Czy możecie zarchiwizować moje dane?
Tak. Mamy ogromne przestrzenie dyskowe i możemy zaproponować różne metody archiwizacji danych.
4Na jakim oprogramowaniu pracujecie?
Mamy dostępne licencje na Avid Media Composer, Adobe Premiere Pro i DaVinci Resolve Studio. Ty wybierasz na jakim oprogramowaniu chcesz pracować. Jeśli masz własną licencję i chcesz pracować na swoim oprogramowaniu, udostępnimy Ci zestaw bez licencji.
5Czy możemy pracować w KiwiFilm na wspólnych mediach na kilku komputerach?
Komputery mogą być połączone w sieć i korzystać ze wspólnych mediów. Mamy doświadczenie w pracy przy dużych produkcjach (np. 7 zestawów montujących równocześnie ten sam program składający się z 16 kamer) jak również przy małych projektach montowanych na jednym zestawie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń lub napisz do nas